depilacja intymna

W dzisiejszych czasach panuje kult gładkiego ciała, który dotyczy już także stref intymnych. O ile kiedyś wystarczało dyskretne usunięcie włosków na linii bikini tak, aby nie były one widoczne poza obrębem bielizny, o tyle dziś depilacja intymna to całkowicie nowy trend. Obecnie depilacja bikini to sposób na estetyczny wygląd, urozmaicenie życia erotycznego, dbałość o higienę osobistą.

Jakie są rodzaje depilacji intymnej?

Jakie trendy obowiązują aktualnie w depilacji intymnej? Depilacja francuska to usunięcie owłosienia z linii bikini i bocznej powierzchni warg sromowych tak, aby pozostał jedynie szeroki trójkąt owłosienia, depilacja brazylijska idzie o krok dalej – pozostawiony jest jedynie wąski paseczek włosków lub tworzone są fikuśne kształty, np. serduszko. Natomiast całkowite usunięcie owłosienia określane jest mianem depilacji hollywoodzkiej.

Zalety depilacji intymnej

Jakie są zalety depilacji intymnej? Przede wszystkim – jest to niezwykle estetyczne rozwiązanie. Zarówno na plaży czy basenie, jak i w życiu codziennym, schludny wygląd okolic intymnych dodaje kobiecie pewności siebie i umożliwia unikanie krępujących sytuacji. Tego typu rozwiązanie ma także kluczowe znaczenie dla utrzymania właściwej higieny intymnej – ograniczenia potliwości i rozwoju bakterii. I wreszcie – depilacja intymna wzbogacić może życie erotyczne. Z jednej strony depilacja brazylijska dostarcza partnerowi niezapomnianych wrażeń wzrokowych, z drugiej – zapewnia wzmożone doznania seksualne kobiecie.

Metody depilacji intymnej

Aby móc jak najdłużej cieszyć się efektami depilacji bikini, warto zdecydować się na depilację woskiem (www.swiatwosku.pl bikini brazylijskie Warszawa)  lub pastą cukrową albo na depilację laserową (www.depiclinic.pl też Warszawa). Zaletą tych metod w porównaniu do golenia jest brak podrażnień i wrastających włosków, a także dłużej utrzymujący się efekt. Wosk czy pasta cukrowa zapewniają gładkie okolice bikini przez kilka tygodni, zaś depilacja laserowa to metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Odpowiednie dbanie o okolice intymne po zabiegu minimalizuje ryzyko podrażnień, a włoski z zabiegu na zabieg odrastają coraz cieńsze i słabsze.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.